Deprecated: Function create_function() is deprecated in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 174

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3640
Wizualizacja 3D biura – ile kosztuje? | Wizualizacje 3D budynków i wnętrz

Wizualizacja 3D biura – ile kosztuje?

Wirtualne spacery cieszą się coraz większą popularnością w branży nieruchomości na całym świecie. Fotorealistyczne wizualizacje 3D biura lub całego biurowca pozwalają inwestorom zobaczyć i „poczuć” obiekt w realu. Choć profesjonalna prezentacja architektoniczna nie zawsze jest tania, to jednak późniejsze zyski znacznie przewyższają poniesiony koszt. Od czego zależy cena tego typu usług? Odpowiadamy!

Wizualizacje 3D biura – czy to się opłaca?

Decyzja o zakupie lub wynajmie powierzchni biurowej nie zawsze jest łatwa. Przeglądając oferty deweloperów i pośredników, inwestorzy zwracają uwagę przede wszystkim na zdjęcia obiektu. Te z kolei niejednokrotnie wykonane są tak, by wyeksponować tylko i wyłącznie zalety nieruchomości. Biura wydają się bardziej przestrzenne i lepiej doświetlone niż są w rzeczywistości. W konsekwencji pociąga to za sobą wiele bezowocnych spotkań, po których nie dochodzi do transakcji. Zamiast tego obie strony mają wrażenie, że straciły swój czas. Aby uniknąć rozczarowań, warto więc postawić na profesjonalną prezentację oferty w postaci fotorealistycznej wizualizacji 3D.

W zależności od typu zamówienia, wielkości projektu, a także formatu, w jakim zostały dostarczone grafiki – cena realizacji usługi może być naprawdę różna. Brak jednego obowiązującego cennika na stronie studia projektowego jest pewnym standardem i nie należy się temu dziwić. Już jednak po wstępnym oszacowaniu czasochłonności zamówienia możliwa jest indywidualna wycena. Wizualizacja 3D biurowca lub biura praktycznie całkowicie rozwiązuje kwestię wyidealizowanych wnętrz. Pozwala ona inwestorom na szczegółowe zapoznanie się z ofertą, w tym z:

  • dokładnym układem pomieszczeń,
  • wszystkimi detalami architektonicznymi obiektu,
  • rzeczywistym oświetleniem biurowca.

Czy warto więc zaoferować klientom możliwość odbycia wirtualnego spaceru po nieruchomości?

Zdecydowanie! Dokładne odwzorowanie biura ze wszystkimi szczegółami to przewaga konkurencyjna Twojej firmy. Zamawiając profesjonalne wizualizacje przestrzenne w studiu projektowym 3D World (https://3dworld.pl/), zyskujesz niemalże gwarancję tego, że na Twoją ofertę odpowiedzą tylko naprawdę zainteresowani klienci. Efekt? Oszczędność czasu przy większej liczbie podpisanych umów sprzedaży lub wynajmu. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę swojego projektu już dziś!

Przewiń do góry