Deprecated: Function create_function() is deprecated in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 174

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3640
O Nas | Wizualizacje 3D budynków i wnętrz

O nas

Studio wizualizacji i animacji 3D World istnieje na rynku od 2012 roku. Przez ten czas zaufało nam ponad 100 klientów z branży technicznej, przemysłowej, architektonicznej, meblarskiej oraz wielu innych. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani graficy 3d z wieloletnim doświadczeniem będący specjalistami z zakresu szeroko rozumianej cyfrowej kreacji wizualnej. Każdego dnia tworzymy kolejne projekty, które wymagają od nas najwyższego poziomu kreatywności, wyobraźni, obowiązkowości i wiedzy połączonej z umiejętnościami.

Realizujemy projekty związane z wizualizacjami 3D, grafiką 3D, animacjami interaktywnymi, prezentacjami 3D i rozwiązaniami połączonymi z najnowszymi technologiami VR. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w wielu branżach między innymi w przemyśle, deweloperstwie, nieruchomościach, projektowaniu dla kultury oraz projektowaniu produktu. Nie zamykamy się na nowości technologiczne i na potrzeby Klientów zrealizujemy każdy projekt w którym wymagany jest od nas realizm i precyzja połączone ze smakiem i pomysłowością.

Działamy zarówno na rynku polskim jak i w przestrzeni międzynarowodowej. Dysponujemy oprogramowaniem oraz sprzętem komputerowym najwyższej jakości pozwalające nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako nasz klient, możesz liczyć na długoletnie doświadczenie, które pozwoli zaprezentować Twój produkt z najlepszej strony. Zyskaj wizualizacje i animacje najwyższej jakości. Zaufaj specjalistom i postaw na sprawdzone, solidne rozwiązania. Nasze wizualizacje – Twoja satysfakcja!

Przewiń do góry