Deprecated: Function create_function() is deprecated in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 174

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /3dtest.backup/3dtest/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3640
Wizualizacja 3D pokoju jako pomoc w aranżacji mieszkania | Wizualizacje 3D budynków i wnętrz

Wizualizacja 3D pokoju jako pomoc w aranżacji mieszkania

Czeka Cię remont pokoju lub urządzanie nowego mieszkania i zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? Masz już plan i wiesz, jaki efekt aranżacyjny chciałbyś osiągnąć? Jednak nierzadko wyobrażenia to jedno, a realizacja drugie. Postaw na sprawdzone narzędzie, jakim jest wizualizacja i zaoszczędź sobie nerwów oraz czasu. Jak projektowanie 3D ułatwia urządzanie wnętrz? Sprawdź!

Marzenia, a rzeczywistość

Często okazuje się, że to, co osobno jest piękne, a razem nie wygląda już tak dobrze. Wtedy, zamiast sprawnie urządzać pokój, biuro czy mieszkanie pojawiają się przestoje i niepotrzebnie poniesione koszty. Trzeba jeszcze raz przemyśleć całą koncepcję – już konieczność zmiany jednego elementu może wpłynąć na całość aranżacji.

Zobacz pokój na wizualizacji i zmień, co chcesz!

Głównym atutem stworzonej w specjalnym programie trójwymiarowej makiety jest możliwość wprowadzania zmian na bieżąco. Projekt graficzny jest tak rzeczywisty, iż masz wrażenie, że już jesteś w aranżowanym pomieszczeniu. Możesz sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie wzory, faktury i kolory współgrają ze sobą. Zobaczysz, czy wnętrze nie ulega optycznemu zmniejszeniu. Upewnisz się także, czy wstawienie wybranych mebli nie ogranicza przestrzeni do poruszania się i nie zwęża ciągów komunikacyjnych.

Wizualizacja 3D – sposób na oszczędności

Dzięki konfrontacji wyobrażenia z materią graficzną zaoszczędzisz sobie rozczarowań, czasu oraz pieniędzy. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego niż nietrafione wydatki, szczególnie gdy mowa o dużych gabarytach, takich jak meble.

Technologia znosi wszelkie ograniczenia. Wybrane przez Ciebie kształty mebli z łatwością obleczemy wybranym materiałem. To samo stanie się ze ścianami i podłogą. Jeśli marzysz o nietuzinkowym wnętrzu pokoju – tym bardziej rozważ skorzystanie z dobrodziejstw wizualizacji. Odważne połączenia dobrze jest najpierw zobaczyć.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz graficznej makiety, która pomoże Ci w stworzeniu wymarzonej aranżacji – skontaktuj się z nami! Wieloletnie doświadczenie pozwala nam fachowo realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Zapraszamy.

Przewiń do góry