Wizualizacja 3D – od czego zależy cena projektu?

Dobrze wykonana wizualizacja 3D działa na wyobraźnię i skutecznie sprzedaje. Patrząc na trójwymiarową realizację, klient może dokładnie sprawdzić i niemalże poczuć miejsce lub produkt. Stąd rosnąca popularność tego rozwiązania. Na jakiej podstawie wycenia się zlecenie? Przeczytaj poniżej.

Wizualizacje architektoniczne i produktowe – cennik

W każdej godnej zaufania firmie wycenę powinieneś otrzymać jeszcze przed realizacją projektu. Cenę ustala się na podstawie szczegółowej rozmowy dotyczącej Twoich oczekiwań. Jej wysokość zależeć będzie w dużej mierze od złożoności zadania. Kluczowe znaczenie ma czas, jaki trzeba poświęcić na wykonanie dobrych modeli 3D oraz ich rendering.

Ponadto do prawidłowego oszacowania kosztów stworzenia wizualizacji architektonicznych – zarówno domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, jak i wnętrz typu biura lub mieszkania potrzebne będą:

  • zdjęcia odpowiedniej rozdzielczości,
  • pliki DWG (lub inne wektorowe),
  • szkice lub rysunki poglądowe.

Im więcej materiałów, tym precyzyjniejsze określenie ceny projektu. Jednak nie wszystkie elementy z powyższej listy są konieczne do rozpoczęcia pracy. W przypadku, jeśli dostarczony zostanie tylko jeden rodzaj dokumentacji, jeszcze istotniejszy staje się komentarz klienta. Do trójwymiaru przenieść można właściwie każdą przestrzeń. Przez pojedyncze pomieszczenia, takie jak salon czy kuchnia, po całe osiedla domów jednorodzinnych wraz z aranżacją terenu wokół budynków.

W fotorealistycznych wizualizacjach produktów zasady są jednakowe. Cennik wyznacza się na podstawie rozmowy oraz dostarczonych plików lub zdjęć.

 Podsumowanie

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która oszacuje dla Ciebie koszty wykonania zlecenia – napisz do nas! W branży działamy od ponad 7 lat, z sukcesem zrealizowaliśmy już setki zleceń architektonicznych i produktowych. Zamówisz u nas aranżację 3D domu bliźniaka, kuchni, salonu, biura, samochodu, mebli i wielu innych przestrzeni oraz przedmiotów. Nasi fachowcy doradzą Ci najlepsze rozwiązania i dołożą wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie projekt, który skutecznie sprzeda Twój pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *