Czym wyróżnia się profesjonalna wizualizacja 3D?

Wzualizacja 3D współcześnie wykorzystywana m.in. przez architektów wnętrz i deweloperów, na dobre rozgościła się także w branży marketingowej i projektowania gier. Powód, z jakiego tak się dzieje, jest prosty – znakomicie sprzedaje. I to skutecznie. Jak rozpoznać profesjonalną wizualizację? Dowiedz się z poniższego artykułu.

Projekt, który można „poczuć”

Projektowanie 3D do tej pory najbardziej popularne było w branży architektonicznej. Specjaliści z tej dziedziny znają potęgę wirtualnego spaceru po wnętrzu mieszkania lub domu jednorodzinnego. W jego trakcie klient niemal może poznać faktury przedmiotów i mebli oraz zobaczyć grę świateł. Dzięki temu prawdopodobieństwo, że poczuje się „jak w domu”, jest dużo większe. Zastosowanie wizualizacji 3D pozwala także dostrzec elementy wymagające poprawy i skorygować je na bieżąco.

To właśnie realność tego typu projektów sprawia, że klienci o wiele chętniej podejmują decyzję o zakupie. Aranżacja salonu, kuchni, czy pokoju dziecięcego wykonana tą techniką po prostu wzbudza zaufanie.

Dobre wizualizacje architektoniczne wyróżnia:

  • precyzja proporcji przedmiotów,

  • realne rozmieszczenie mebli i dodatków,

  • wyraźna oraz wierna oryginałom faktura użytych materiałów,

  • możliwość zobaczenia wnętrza oświetlonego lampami (realnego natężenia światła, jego barwy, zasięgu, rzucanych przez wyposażenie cieni),

  • odczucie” atmosfery miejsca.

 Wizualizacje 3D w branży produktowej

Nie inaczej sprawa ma się z wizualizacjami przedmiotów, takich jak:

  • materiały reklamowe,

  • opakowania,

  • pojazdy.

Przy dobrze zrealizowanym projekcie można obrócić przedmiot i zobaczyć każdy jego najmniejszy detal z dowolnej strony. Kolor i faktura materiału powinna niemalże w 100% odpowiadać rzeczywistości.

Podsumowanie

Usługi z zakresu tworzenia wizualizacji 3D realizujemy od ponad 7 lat. W tym czasie stworzyliśmy tysiące projektów. Potrafimy sprostać nawet najbardziej złożonym oczekiwaniom klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasz cennik wyróżnia się na tle konkurencji. Interesuje Cię profesjonalna wizualizacja 3D produktu, wnętrza, całego kompleksu mieszkalnego? Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *