Navigation Menu+

3D World
Paweł Nowacki


ul. Szkolna 20 lok. 4

05-800 Pruszków

woj. mazowieckie


e-mail: kontakt3dworld@gmail.com
tel. 793 696 672


NIP: 5342318529
REGON: 146022072

Profesjonalne wizualizacje architektoniczne

Naszą specjalnością są fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, które pozwalają zaprezentować inwestycję jeszcze przed jej wybudowaniem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że architektura – dom czy osiedle to nie tylko bryły, ale przede wszystkim detale, dlatego przywiązujemy do nich szczególną wagę.

Tworzymy wizualizacje dla:

  • inwestycji,
  • domów jednorodzinnych,
  • zespołów osiedlowych,
  • budynków biurowych,
  • obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

Realistyczna wizualizacja 3D osiedla, domu bliźniaka, bloku mieszkalnego, mieszkania czy biura pozwala na jasne i zrozumiałe przedstawienie pracy architekta. Co więcej, dzięki zaawansowanym programom wizualizacje umożliwiają nie tylko przekształcać wizję w obraz, ale także tworzenie różnorodnych wersji, wprowadzanie poprawek i zmian itp.

Studio 3D World prowadzi dział Exterior, w którym tworzymy niezwykłe wizualizacje architektoniczne. Nasze grafiki pozwalają wyobrazić sobie jak w przyszłości będzie wyglądał obiekt, który jest dopiero projektowany lub którego budowa właśnie się rozpoczęła. Takie materiały pozwalają przedstawić inwestorom plany zagospodarowania przestrzennego danej okolicy. Ułatwiają również odkrycie niepowtarzalności prezentowanych i przygotowywanych przez Państwa projektów (jak również wprowadzenie niezbędnych korekt – jeżeli będzie to konieczne). Dopiero spójna, trójwymiarowa wizualizacja architektoniczna pozwoli

Przed rozpoczęciem prac konsultujemy z Klientami istotne szczegóły, wpływające na wygląd całej konstrukcji. Dobieramy odpowiednią kolorystykę, nakładamy światłocień, dodajemy nawet postacie ludzkie, drzewa oraz inne elementy, które sprawiają, że dana wizualizacja architektoniczna zachwyca realistycznym wyglądem. W ten sposób jest ona w stanie przełamać ograniczenia tradycyjnych projektów i przybliżyć inwestorom ostateczny wygląd realizowanego przez nich konceptu. Warto podjąć z nami współpracę, gdyż jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy rzetelnie i terminowo wywiązują się ze wszystkich zobowiązań. Ponadto – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, troszcząc się o jego właściwe wykonanie – zgodne z Państwa oczekiwaniami. Jesteśmy więc przekonani, że tak owocna współpraca przyniesie wiele satysfakcji.