Navigation Menu+

3D World
Paweł Nowacki


ul. Szkolna 20 lok. 4

05-800 Pruszków

woj. mazowieckie


e-mail: kontakt3dworld@gmail.com
tel. 793 696 672


NIP: 5342318529
REGON: 146022072

Kompleksowe wizualizacje wnętrz

Realizowane w naszym studiu wizualizacje wnętrz dają jedyną w swoim rodzaju możliwość zaprezentowania charakteru oraz klimatu każdego pomieszczenia. Bez względu na to, czy przedstawiamy przykładową aranżację, czy z dbałością o najmniejsze detale odwzorowujemy konkretny projekt, gwarantujemy znakomitą, w pełni spójną kompozycję, fotorealistyczny obraz oraz wysoki poziom estetyki.

Dzięki technologii 3D wizualizacja daje możliwość pokazania wnętrza jeszcze w fazie projektu. Najczęściej wykonujemy widoki:

  • kuchni,
  • salonu,
  • sypialni,
  • biura.

Przygotowana wizualizacja może dotyczyć praktycznie każdego wnętrza mieszkalnego, firmowego lub użyteczności publicznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wizualizować np. wystrój sklepu czy ustawienie poszczególnych stanowisk w galerii handlowej.

Firmy działające w branży związanej z aranżacją przestrzeni mieszkalnych i użytkowych z pewnością chętnie skorzystają z naszych usług. W studio 3D World tworzymy fenomenalne wizualizacje wnętrz. Nasze grafiki, tworzone w dziale Interior, powstają na podstawie dostarczonych przez Klientów planów, szkiców poglądowych, zdjęć i projektów. Uwzględniają one wszystkie detale i szczegóły, które są kluczowe dla całej aranżacji i tworzą jej klimat. Jesteśmy przekonani, że możliwość zaprezentowania Klientom trójwymiarowej symulacji przestrzeni pozwoli im nie tylko na chwilę znaleźć się w zupełnie nowej przestrzeni własnego domu, ale również przekona ich co do efektywności i estetyki proponowanych przez Państwa rozwiązań.

Przed podjęciem prac konsultujemy ważne szczegóły związane np. z kolorystyką lub nawet oświetleniem konkretnego pomieszczenia. Dzięki zebranym informacjom możemy stworzyć realistycznie wyglądające modele pokojów, na podstawie których można sobie dokładnie wyobrazić jak będzie wyglądało miejsce, mające się dopiero zapełnić meblami oraz dekoracjami. Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze wizualizacje wnętrz zachwycały swoją estetyką i żeby powstawały w niedługim czasie. Mając na uwadze każdy detal, który uczestniczy w zagospodarowywaniu przestrzeni (także dostępność światła dziennego, dodatkowego oświetlenie etc.) jesteśmy w stanie oddać w naszych realizacjach nie tylko wyjątkowość formy i funkcjonalność zagospodarowanej przestrzeni. Każda nasza wizualizacja wnętrza pozwala poczuć wyjątkowy klimat pomieszczeń oraz atmosferę współtworząca ich