Navigation Menu+

3D World
Paweł Nowacki


ul. Szkolna 20 lok. 4

05-800 Pruszków

woj. mazowieckie


e-mail: kontakt3dworld@gmail.com
tel. 793 696 672


NIP: 5342318529
REGON: 146022072

Wizualizacje przedmiotów.

Profesjonalne wizualizacje produktów

W zakres oferty naszego studio wchodzą nie tylko kompleksowe projekty architektoniczne, ale także precyzyjne oraz fotorealistyczne wizualizacje przedmiotów. Tworzenie tego typu koncepcji polega na kreowaniu przestrzennych modeli graficznych, nadawaniu im odpowiednich kolorów, faktur i powierzchni, aby w ostateczności produkt wyglądał jak prawdziwy. Takie projekty tworzymy zarówno na podstawie zdjęć istniejących przedmiotów, jak i przy wykorzystaniu szkiców lub rysunków technicznych dostarczonych przez klienta.
Wszystkie osoby, których interesuje profesjonalna wizualizacja samochodu, mebli lub jakiegokolwiek innego przedmiotu, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Firma 3D World specjalizuje się w grafice użytkowej. Wykonujemy estetyczne i bardzo dokładne wizualizacje przedmiotów. Stworzone przez nas modele trójwymiarowe powstają na bazie dostarczonych przez klientów danych, np. zdjęć, projektów lub rysunków technicznych.

Przykładamy ogromną wagę do tego, by przedstawiona przez nas koncepcja dokładnie oddawała wygląd rzeczywistego produktu – przedstawiamy wszystkie szczegóły związane z fakturą, kolorem, a nawet światłocieniem. Oferta na wizualizacje przedmiotów w 3D kierowana jest m.in. do przedsiębiorców, chcących uzyskać akceptację klientów, pozwalającą im na wdrożenie procesu produkcyjnego danego wyrobu. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, zapewniamy także, że ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne.